http://s8.picofile.com/file/83675492/655046x300.jpgعنوان دومین درس کتاب علوم تجربی پایه اول دبستان، " سلام، به من نگاه کن! " می باشد. در این درس دانش آموزان با حواس پنج گانه و مباحث مرتبط با آن آشنا می شوند.

بهتر است آموزگاران جهت آموزش این درس از پاورپوینت های آموزشی استفاده کنند. استفاده از پاورپوینت باعث می شود دانش آموزان به طور عینی مطالب را فرا بگیرند.

در این قسمت دو پاورپوینت از درس " سلام، به من نگاه کن! " آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 29 اسلاید بوده و هر کدام در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

پاورپوینت اول شامل 9 اسلاید بوده و در ابتدای آن، جدول حواس پنج گانه قرار دارد. در اسلایدهای بعدی، اعضای بدن و حواس مرتبط با آنها توضیح داده شده است.

سایت علم دونــی پاورپوینت ,حواس ,درس ,اسلاید ,اول ,پنج ,حواس پنج ,نگاه کن ,من نگاه ,به من ,این درسمنبع

مجموعه موضوعات مختلف تحقیقی مخصوص دانش آموزان

مقاله در مورد تارهای عنکبوت

طرح درس رستم و اشکبوس فارسی دهم

طرح درس سالانه ریاضی سوم

طرح درس ماده تغییر می کند

طرح درس خوراکی ها ، علوم پایه سوم

روشهای ساده برای لکه زدایی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلودستان iranreportaj دانلود آهنگ جدید ، اخبار ورزشی ، دانلود فیلم تو بهترین خرید رو از ما داشته باش طراحی سایت و انواع اپلیکیشن |سارین وب دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. آشپزی رهپویان علم و دانش آموزشگاه متوسطه اول زینب(س) کوهدشت favajam